niedziela, 2 września 2012

Inglot - wycofuje cienie!?

Hej,

Mam dla Was "njusa" z pierwszej ręki. Byłam sobie na zakupach w Inglocie i dowiedziałam się od pani tam pracującej, że Inglot docelowo wycofuje okrągłe cienie. Podobno niektóre sklepy już nie sprzedają okrągłych cieni... Dlatego też nie polecam kupowania paletek na okrągłe wkłady. Sama mam 3 małe paletki z okrągłymi wkładami i nie bardzo jestem zadowolona z takich informacji. Pani powiedziała, że nie wiadomo jeszcze co zrobią ze szminkami i korektorami, i że być może do tego będzie można takie paletki wykorzystywać. 

Wiedziałyście o tym? Podoba Wam się taki pomysł? Macie "okrągłe" paletki z Inglota?

Pozdrawiam,

Niezbyt zadowolona Nika

3 komentarze:

  1. Byłam dzisiaj w łódzkiej Manufakturze i dopytałam o okrągłe cienie... Okazuje się, że wycofują okrągłe w zakręcanych słoiczkach i ich kolory mają wejść w System FreeDom... Dzisiaj zakupiłam 5 kolejnych i tym samym mam już całą 30tkę ;) Czas niedługo nareszcie będzie czas zaopatrzyć się w paletkę chociaż na 5 okrągłych (dzisiaj mogłam ją, ale jak zwykle brakuje na coś kasy, bez problemu nabyć, sama kobitka mi zaproponowała jej zakupienie ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja też robię zapasy starych kolorów - u nas dostępne są jeszcze w Hali Banacha - chemicznej, kupiłam sprint super star kolor 85*... nowe serie nie mają tego koloru, a ja stłukłam ostatnio mój stary cień (którego i tak na szczęście było niewiele)... :)

      Usuń

Serdecznie zapraszam do zostawiania komentarzy :) Jeśli macie jakieś pytania, z pewnością na nie odpowiem :)