środa, 25 listopada 2015

Zdrowe "słodycze"...

Jak wiecie od jakiegoś czasu co roku jeżdżę w lecie do Anglii.
Lato w prawdzie już się skończyło, ale mi zostały jeszcze zapasy przywiezione ze sobą. Uwielbiam produkty tej firmy, ale do tej pory nie można ich było kupić w Polsce (chociaż zauważyłam, że zaczynają one być dostępne w niektórych sklepach np.: evergreen). Nie widziałam tu niestety smaków, które chciałabym zamówić ale może się doczekam. A na razie dojadamy z młodą zapasy:

Nakd bars

Są to "surowe" batoniki. Zrobione w 100% z naturalnych składników. Zazwyczaj bazą są daktyle. Zawierają różnego rodzaju orzechy i suszone owoce. Przekonała się do nich nawet moja córka - niejadek. W Anglii kosztują trochę ponad 10 zł za 4 sztuki. Sprawdzałam na stronie internetowej producenta, dostawa do Polski kosztuje ok.100 zł. Mało opłacalne na własny użytek, ale może S. przywiezie nam trochę jak pojedzie na Święta. :)

Kolejnym produktem, na który czekam w Polsce są jogurty Alpro Soya. Są pyszne ale niestety jeszcze nie można ich u nas kupić. W Anglii są sprzedawane w czteropakach po dwa smaki. Cena to około 10 zł z tego co pamiętam. Są u nas oczywiście inne jogurty sojowe, ale to nie to samo...

Alpro Soya jogurt
 A Wy macie jakieś ulubione produkty, których u nas nie można dostać? A może też lubicie te wybrane przeze mnie?

Pozdrawiam,
Nika

P.S. Chcecie wiedzieć, gdzie byłam na wakacjach? Zapraszam na drugiego bloga: http://vintagenika.blogspot.com/2015/11/wakacje-w-stylu-vintage.html1 komentarz:

  1. Jestem ciekawa jak będzie wyglądała motoryzacja za 30-40 lat. Już przed 2000 rokiem wróżyło się teorie na temat bezobsługowych pojazdów, poruszających się z punktu A do punktu B bez udziału kierowcy :-) Miało się to nijak do rzeczywistosci. Teraz oprócz designu producenty prześcigają się w coraz mniejszym "teoretycznym" spalaniu auta, oraz w maksymalizacji różnych niepotrzebnych systemów przez które bardzo często trzeba odwiedzać autoryzowane serwisy. Moim zdaniem motoryzacja podąża trochę nie tą ściążką którą naprawdę powinna... Wyniki spalania często fałszowane itp. :-(

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie zapraszam do zostawiania komentarzy :) Jeśli macie jakieś pytania, z pewnością na nie odpowiem :)